MINU: Illuminating – péče chránící a rozjasňující barvené vlasy – dříve řada NOUNOU!!!

minusampMINU šampon 250ml

ideální pro barvené vlasy. Obsahuje výtažek z květu ze salinských kapar s ochranným účinkem vlasové struktury. Vytváří bohatou pěnu a jemně čistí barvené vlasy, chrání barvu a udržuje vlasy lesklé po delší dobu. Neobsahuje sulfáty a parabeny.
Charakteristická pro rodinu Minu je vůně citrusů (Orange Blossom), která dodává produktům svěžest.

Cena: 259,-Kč

4b209e2f89dcb843b46a962023017c72

MINU kondicionér 250ml

ideální péče pro barvené vlasy s obsahem extraktu z květů ze salinských kapar. Svým složením napomáhá k rozmotání barvených vlasů, dodává jim hedvábnou měkkost, extra lesk a chrání trvanlivost barvy bez zatížení. Neobsahuje parabeny.

Charakteristická pro rodinu Minu je vůně citrusů (Orange Blossom), která dodává produktům svěžest.

Cena: 289,- Kč

minuhairmask

MINU maska 250ml

hluboce vyživuje barvené vlasy, zanechává je zářivé a obnovuje jejich strukturu. Obsahuje extrakt z květu salinských kapar, zanechává vlasy měkké a hedvábné a zvyšuje trvanlivost barvy. Vlasy nezatěžuje.

Neobsahuje parabeny.

Cena: AKCE 288,-Kč, původní cena 399,-Kč

 

minuhairserum

MINU sérum na barvené vlasy 150ml

pro extra lesk, vhodné pro všechny typy barvených vlasů. Sérum obsahuje extrakt z květu ze salinských kapar a prodlužuje stálost barvy.

Neobsahuje parabeny.
Charakteristická vůně pro rodinu Minu je vůně citrusů (Orange Blossom), která dodává čerstvost.

Cena:  359,-Kč

NOUNOU: Nourishing – pro suché a poškozené vlasy sluncem, zesvětlováním a chemickou preparací

nounousamp

NOUNOU šampon 250ml

vyživuje vlasy poškozené zesvětlováním, chemickou preparací a narovnáváním. Jemně čistí a posiluje strukturu vlasu. Obsahuje  extrakt z rajčat Fiaschetto, které jsou bohaté na sacharidy a proteiny. Díky vitaminu C má velkou vyživující sílu a antioxidační účinky. NOUNOU charakterizuje vůně citronu, kterou podtrhuje pikantní a aromatický nádech.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena: 259,-Kč

nounoucond

NOUNOU kondicionér 250ml

ideálně vyživuje vlasy poškozené zesvětlováním, chemickou preparací a narováváním. Obsahuje výtažek z rajčat Fiaschetto, které jsou bohaté na sacharidy a proteiny. Díky vitamínu C má velkou vyživující sílu a antioxidační účinky. Usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim hedvábnou jemnost. Citrónová vůně je charakteristická pro NOUNOU řadu a je podtržena pikantním aromatickým nádechem.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 289,- Kč

nounoupak

NOUNOU maska 250ml

intenzivní maska na vlasy poškozené zesvětlováním, chemickou preparací a narovnáváním. Obsahuje výtažek z rajčat Fiaschetto, které jsou bohaté na sacharidy a proteiny, díky vitaminu C má velkou vyživující schopnost a antioxidační účinky. Vlasy hloubkově regeneruje a zanechává je hedvábně měkké, aniž je zatíží. I maská má charakteristicky citrónovou vůni s pikantním aromatickým nádechem.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 399,-Kč

 

MOMO: Moisturizing – hydratace pro suché a dehydrované vlasy

momosamp

MOMO šampon 250ml

ideální pro suché nebo poškozené vlasy. Jemně je čistí a poskytuje jim hloubkovou hydrataci. Obsahuje výtažek ze žlutého melounu Cartucciaru, který je bohatý na vodu, vitaminy a minerální soli, které dodávají hydrataci dlouhodobě.

MOMO šampon má charakteristickou ovocnou vůni se zeleným tónem.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

 Cena: 259,-Kč

momocond

MOMO kondicionér 250ml

ideální pro suché a dehydrované vlasy s extraktem ze žlutého melounu Cartucciaru, který je bohatý na vodu, vitaminy a minerální soli. Dodává vlasům dlouhotrvající hloubkovou hydrataci. Usnadňuje rozčesávání a zanechává vlasy hedvábné a lesklé. MOMO kondicionér má ovocnou vůni se zeleným tónem.

Neobsahuje parabeny

Cena: 289,- Kč

momohairpotion

MOMO elixír na vlasy 150ml

dodává suchým a dehydrovaným vlasům hloubkovou hydrataci. Obsahuje výtažek ze žlutého melounu Cartucciaru, který je bohatý na vodu, vitaminy a minerální soli, které hydrataci dodávají dlouhodobě. Vlasy zůstávají jemné a lesklé, bez zatížení.

Charakteristickou vůní pro řadu MOMO je vůně ovoce se zeleným tónem.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 369,-Kč

DEDE: Delicate – jemná péče

dedesamp

DEDE šampon 250ml

je určen ke každodennímu  použití pro všechny typy vlasů, vhodný i pro dětské vlásky. Obsahuje výtažek červeného celeru Orbassano, který je bohatý na minerální soli s opakovaně mineralizujícím účinkem na vlasy. Vlasy jemně čistí a zanechává je hebké a lesklé.

Produkty z řady DEDE voní po citrusech a zeleném listu.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena:  259,-Kč

dedecond

DEDE kondicionér 250ml

určený pro každodenní jemnou péči o vlasy. Usnadňuje jejich rozčesávání , zanechává je hebké a lesklé bez zatížení. Obsahuje výtažek červeného celeru Orbassano, který je bohatý na minerální soli s opakovaně mineralizujícím účinkem na vlasy.

Charasteristikou vůní pro řadu DEDE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 289,- Kč

dedehairmist

DEDE mlha na vlasy 250ml

jemný sprejový kondicionér pro všechny typy vlasů, ideální před střihem nebo k vyrovnání poréznosti vlasů. Aplikuje se před chemickou preparací nebo barvením. Obsahuje výtažek z červeného celeru Orbassano, díky kterému remineralizuje a hydratuje všechny typy vlasů. Vhoný pro časté použití. Charasteristikou vůní pro řadu DEDE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje parabeny.

Použití: Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy po umytí šamponem. Pročešte vlasy a poté je už neoplachujte.

Ceny: 419,-Kč

LOVE: Lovely – krása, lesk a vitalita pro vlnité / kudrnaté a porézní vlasy

lovecurlsamp

LOVE CURL šampón 250ml

je ideální péče pro vlnité a kudrnaté vlasy, obsahuje výtažek z mandlí, je bohatý na bílkoviny, vitamín B, vitamín E, nenasycené tuky, hořčík, železo, draslík, měď a fosfor. Dodává vlasům pružnost a objem. Udržuje vlasy jemné a lehké.

Charakterizující vůně pro řadu LOVE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena: 259,-Kč

lovecurlycond

LOVE CURL kondicionér 250ml

podporuje vlnění vlasů. Obsahuje extakr z mandlí, je bohatý na bílkoviny, vitamín B, vitamín E, nenasycené tuky, hořčík, železo, draslík, měď a fosfor. Dodává vlasům pružnost a objem, vlasy nezatěžuje.

Charakterizující vůně pro řadu LOVE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 289,- Kč

lovecurlcream

LOVE CURL krém 150ml

podporuje vlnění vlasů neviditelným způsobem. Obsahuje výtažek z mandlí, je bohatý na bílkoviny, vitamín B, vitamín E, nenasycené tuky, hořčík, železo, draslík, měď a fosfor.  Nezanechává zbytky a udržuje vlasy hebké a lesklé.

Charakteristická pro řadu LOVE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje parabeny.

Cena:  359,-Kč

lovesmoothsamp

LOVE SMOOTHING šampon 250ml

je vhodnou péčí pro nepoddajné a krepaté vlasy, má uhlazující efekt, vlasy jemně čistí a podporuje narovnávání. Obsahuje výtažek z oliv Minuta, které jsou bohaté na mastné kyseliny a vitamíny. Mají elastický a změkčující účinek.

Vůně, která charakterizuje řadu LOVE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena: 259,-Kč

lovesmoothingcond

LOVE SMOOTHING kondicionér 250ml

uhlazující kondicionér ideální pro vlnité a kudrnaté vlasy. Dodává vlasům pružnost, hydrataci a podporuje narovnávání nepoddajných vlasů. Obsahuje výtažek z oliv Minuta, které jsou bohaté na mastné kyseliny a vitamíny. Mají elastický a změkčující účinek.

Vůně, která charakterizuje řadu LOVE je vůně citrusů a zeleného listu.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 289,- Kč

 

lovehairsmoother

LOVE SMOOTHING krém 150ml

uhlazující neviditelný krém pro nepoddajné a krepaté vlasy s extaktem z oliv Minuta, které jsou bohaté na mastné kyseliny a vitamíny. Mají elastický a změkčující účinek. Vlasy nezatěžuje a zanechává je jemné a lesklé, aniž by zanechal zbytky.

Neobsahuje parabeny.

Cena: 359,-Kč

 

SOLU: Solution – řešení pro všechny typy vlasů

solusamp

SOLU šampon 250ml

pro všechny typy vlasů je aktivní osvěžující šampon, který odstraňuje zbytky stylingových přípravků a čistí vlasy do hloubky. Obsahuje výtažek  z pohanky Valtellina, která je bohatá na  minerální soli, zejména železo, zinek, selen a proteiny. Rovněž obsahuje vysokou koncentraci všech esenciálních aminokyselin a je bohatá na antioxidanty. Šampon je ideální před chemickou preparací.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena: 259,-Kč

VOLU: volume – objem pro jemné vlasy bez života

volusamp

VOLU šampon 250ml

pro objem na jemné a zplihlé vlasy. Jemně je čistí a zanechává je jemné a hebké a zároveň zvětšuje jejich objem. Obsahuje výtažek z tuřínu, který je bohatý na minerály jako je fosfor, železo, vápník a vitamíny A, B a C.

Má charakteristickou květinovou vůni se zeleným aromatickým podtónem.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena: 259,-Kč

voluhairmist

VOLU mlha 250ml

pro jemné vlasy bez života. Tento sprej podporuje objem od kořínků, dodává jim lesk a jemnost. Obsahuje výtažek z tuřínu, který je bohatý na minerály jako je fosfor, železo, vápník a vitamíny A, B a C.

Má charakteristickou květinovou vůni se zeleným aromatickým podtónem.

Neobsahuje parabeny.

Ceny:  419,-Kč

MELU: Mellow – jemnost pro dlouhé, lámavé nebo zničené vlasy

melushapoo

MELU šampon 250ml

vhodný pro dlouhé nebo poškozené vlasy, zabraňuje jejich lámání. Vlasy jemně čistí a dodává jim lesk, hedvábnost a jemnost. Obsahuje výtažek ze semen čočky Villalba, která je bohatá na serin a kyselinu glutamovou, které jsou nejvíce zastoupené v keratinu – vyživují a regenerují.

Charakteristická  pro řadu MELU je květinová vůně podtržená dřevitým tónem.

Neobsahuje sulfáty a parabeny.

Cena:  259,-Kč

melukond

MELU kondicionér 250ml

zabraňuje lámání dlouhých a poškozených vlasů. Dodává vlasům lesk, objem, hebkost a jemnost bez zatížení, usnadňuje jejich úpravu. Obsahuje výtažek ze semen čočky Villalba, která je bohatá na serin a kyselinu glutamovou, které jsou nejvíce zastoupené v keratinu – vyživují a regenerují.

Charakteristická  pro řadu MELU je květinová vůně podtržená dřevitým tónem.

Neobsahuje parabeny.

Cena:  289,- Kč

meluhairshield

MELU ochrana proti teplu 250ml

je sérum chránící všechny typy vlasů před tepelným stresem způsobeným žehličkou, fénem i sušákem na vlasy. Obsahuje výtažek ze semen čočky Villalba, která je bohatá na serin a kyselinu glutamovou, které jsou nejvíce zastoupené v keratinu – vyživují a regenerují.

Charakteristická  pro řadu MELU je květinová vůně podtržená dřevitým tónem. Neobsahuje parabeny.

Cena: 559,-Kč